piątek, 21 marca 2014

Wyniki Candy // Candy results

Po pierwsze bardzo mi miło, że aż tyle osób wzięło udział w zabawie :) Przyznam, że nie spodziewałam się takiej liczby. Było Was aż 41, z tego 11 z facebook'a. Dzięki tej zabawie dotarło do mnie mnóstwo blogerek, zatem mogłam poznać czym interesują się osoby, które tu zaglądają. Cieszy mnie ogromnie, że część z Was postanowiła tu zostać na dłużej :)
Przy okazji dziękuję za każdy komentarz pod moimi postami (nie tylko pod tym z Candy).


A teraz do rzeczy. Zwycięzcą w moim 1 Candy zostaje: Marcin Burda. Jedyny mężczyzna, który wziął udział w zabawie :P. Już teraz zastanawiam się, które kolczyki wybierze i czy ofiaruje je żonie, czy może córeczce ;)

Pozostałym osobom serdecznie dziękuję za udział w zabawie i zapraszam do kolejnych. Jeszcze dziś czekać będzie na Was pewna niespodzianka na facebook'u. Candy na blogu na pewno też niebawem. Tymczasem życzę wszystkim udanego weekendu! :) Korzystajcie ze słońca ile wlezie!! :) 

7 komentarzy:

 1. I WIN !!!! podejście 4-te : ) Niebieskie kolczyki dla córeczki (która chce je już teraz:P) Żona już z zazdrości dla siebie szuka ( pomysł już jest;) I WIN !!! Dziękuje i powodzenia w nast. konkursach : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czułam, że będą niebieskie - do niebieskich oczu. Tylko nie byłam pewna, czy zgarnie je córka czy żona ;) Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję wygranej!

   Usuń
 2. Gratuluję i dziękuję za zabawę.

  OdpowiedzUsuń