poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Wisior // Pendant

Ostatnio moja siostra zrobiła mi niespodziankę i przyjechała z dwoma swoimi synkami. Maluchy sprawiają, że w domu jest wesoło, ale wiadomo, że gdzie dzieci tam nie może być mowy o szyciu ;)
Mimo wszystko udało mi się wczoraj znaleźć "chwilę" na uszycie tego naszyjnika. Zaczęłam od zupełnie innych kolorów, a skończyłam na zieleni i brązie. To zdecydowanie moje kolory!! :):)

// I love my sister's sons, however when they come, there is no way I can sew ;) But when they go to bed, I have the time to make something new. Yesterday I've managed to make this pendant. The green and brown colours are my favourite and even though I wanted to do something in pink and lilac I ended up with this two that I love :):) 


Zgłaszam wisior do wyzwania Kreatywnego Kufra "Podlasie". 


10 komentarzy:

 1. Piękny, a kolorystyka faktycznie cudowna :) Bardzo mi się podoba wykończenie "frędzlem" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Kolorystyka taka leśna trochę. Mówiłam, że z żywiołów teoretycznie jestem powietrzem, ale moje kolory wskazują na ziemię ;)

   Usuń
 2. Wow, kolory dobrałaś cudnie, a całość jest taka lekka i wyważona, cudeńko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Lubię Twoje komentarze - widać, że spoglądasz na prace swoim fachowym okiem ;)

   Usuń
 3. No nieźle, miało być różowo- fioletowo, a wyszło zielono-brązowo ;). Tak czy inaczej wyszło ślicznie :) Wisior piękny, a kropką nad "i" jest ten długaśny frędzel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, bo zaczęłam robić fioletowego motylka, ale mało w tym było cudowania - raczej powielanie wcześniejszego wzoru, który użyłam w zielonym motylku...także skończyło się na czymś zupełnie innym :)

   Usuń
 4. Jest przepiękny w formie i kolorze!

  OdpowiedzUsuń