piątek, 11 kwietnia 2014

Niedokończony projekt // Unfinished project

Jakiś czas temu bluefairy pisała o tym, że ma skłonność do nie kończenia projektów. Leżą sobie potem one w jednym miejscu i czekają na "lepszy dzień". Muszę przyznać, że ja też mam takie miejsce, gdzie składam swoje zaczęte i nieskończone prace. Z tego, co się dowiaduję, nie jesteśmy w tym same. Wiele z Was zaczyna coś dziergać, tworzyć, a później okazuje się, że to jednak nie to. Chwytacie się więc szybko czegoś innego, a tamten projekt odkładacie na "potem"( przy czym wiadomo co to "potem" znaczy...)

A wcale nie musi tak być. Możemy naszym niedokończonym projektom dać drugą szansę. Jak? Jest to naprawdę proste. Wystarczy wysłać swoją zaczętą pracę komuś, kto zechce ją skończyć. I nie musi być to osoba znająca się na tej technice (choć może). Myślę, że to początek wspaniałej zabawy. Zabawy bardzo ciekawej i twórczej. Przeczytajcie o tym więcej tutaj KLIK.

To świeży pomysł, ale myślę, że zdobędzie poparcie wielu osób. Póki co czekam na Wasze opinie.
Piszcie proszę w komentarzach co o tym sądzicie.
Ja jestem szczerze podekscytowana :)

10 komentarzy:

 1. Krótko mówiąc: rewelacja :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie Twoja reakcja :D Rozymiem, że jesteś "IN" jakby co ;)

   Usuń
 2. Świetna sprawa, ale nie wszyscy mogą podjąć takie dzieło:-)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego nie? Techniki tworzenia są przeróżne. Myślę, że znalazłyby się pary osób o podobnych zainteresowaniach, które chętnie wymieniłyby się niedokończonymi projektami ;)

   Usuń
 3. Agatko znasz już moje zdanie na ten temat. Pomysł jest genialny i należy wręcz wcielić go w życie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wiem, rozmawiałyśmy już o tym :) Temat jest cały czas otwarty. Czekam na więcej chętnych osób. Czuję, że wyjdzie z tego świetna zabawa! :)

   Usuń
 4. świetny pomysł, aż dziwne, że nie pojawił się wcześniej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Zauważyłam, że na świetne pomysły najczęściej wpadamy "przypadkiem"...jak tylko bluefairy napisała o tych swoich odkładanych pracach, zaraz pomyślałam sobie o swoich i o wielu innych pracach rękodzielniczek, które smutne czekają na dokończenie. No więc nic tylko rozpocząć zabawę. Niech tylko więcej osób wyrazi chęć wzięcia w niej udziału. Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Pomysł interesujący jestem ciekawa jak się rozwinie! pozdrawiam i będę się przyglądać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się :) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń