poniedziałek, 24 marca 2014

Sesyjka // Photo session

Co prawda zdjęcia, które tu publikuję są starej daty (a biżuteria na nich prezentowana trafiła już dawno w dobre ręce), ale obiecałam sobie, że jak się trochę rozkręcę z blogiem, to je tu zamieszczę. Wtedy jeszcze nie miałam swojej lustrzanki - większość fotek robił mój znajomy Tomasz G.( ja przechwytywałam od czasu do czasu), a pozowała do zdjęć Gosia Dz.
// These photos are old, and the jewellery presented on them is already sold, however I told myself to publish them whenever I have more time and heart for blogging. I didn't have the camera then, so most of the pictures were taken by my friend Tomasz G, and the model was Gosia Dz. 
Kitek też chciał być na zdjęciach. // Kitek wanted to be on photos as well. 
Nie raz spotykałam się z opinią, że biżuteria pokazana na kimś wygląda ciekawiej - widać dokładne proporcje i to jak leży na uszach, ręce czy szyi. Dlatego już myślę o kolejnych sesjach. Planuję też pokazać swoją biżuterię na żywo ( na początek w swoim mieście ). Jak tylko mi się to uda, pochwalę się jakimiś fotkami z tego wydarzenia. 
// People say that the jewellery shown on a model looks more realistic and attractive - you san see the exact proportions and how it looks on hand, ears or neck (not on the white piece of paper ;p). That is why I'm planning another sessions. I also want to show my jewellery at some local exhibition. When I do so, I will share the pictures from that event with you.

9 komentarzy:

 1. kolczyki piękne:) szczególnie podobają mi się te duże na pierwszym zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Te największe to również moje faworyty - głównie ze względu na kolory. Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Bardzo fajna sesyjka :) Faktycznie biżuteria "na człowieku" zupełnie inaczej się prezentuje. Myślałam o takiej sesji, ale nie mam żadnej "modelki" pod ręką, a aparat też raczej słaby :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Skoro myślałaś, to pociągnij temat - wszystko się da, jeśli się pomysł ma ;) A swoją drogą Twoje zdjęcia w naturze wychodzą pięknie - nie widać wcale, czy aparat jest z tych lepszych czy nie, po prostu zdjęcia są dobrze zrobione ;) i świetnie się komponują z rzeczami, które robicie.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Wszystkie prace już gdzieś tam zapewne wędrują po świecie. Ale już robię kolejne...;)

   Usuń
 4. Witam jestem Diana ,
  bardzo dobrze przegląda się twoje wpisy, zapewne obejrze twojego bloga też nie raz, a obecnie pozdrawiam również proponuję wejść na moją strone online

  OdpowiedzUsuń