piątek, 7 marca 2014

Naszyjnik "Królowa Elfów" // "Queen of Elves"

Zaczęłam ten projekt dużo wcześniej, ale w międzyczasie pojawiło się parę innych projektów, które nie mogły czekać. Wczoraj udało mi się dokończyć naszyjnik. Pierwotnie miało być jeszcze mniejsze kółeczko z rivoli na dole, ale uznałam, ze mogłabym przedobrzyć. W takiej formie naszyjnik podoba mi się najbardziej :) Zresztą sami zobaczcie.
// I started this project some time ago, but in the meantime I had to make other projects which couldn't wait. Yesterday I managed to finish the necklace. First I wanted to add the smaller rivoli under the middle one, but I thought it might be too much. The way the necklace looks now is just perfect :) Take a look on your own. Mam w planie zrobić kolczyki do kompletu, jednak to dopiero po dostawie koralików, bo wszystkie czarne TOHO mi się wyczerpały ;)
Ps. Obecnie pracuję nad czymś w turkusie. Efekty wkrótce :)
// I'm planning to make the earrings to match the necklace but I have to wait for the delivery first, because I'm out of all the black TOHO beads after this project :)
Ps. I'm working on something in turquoise colour now. The results coming soon :)

4 komentarze:

 1. Coś pięknego, normalnie bajka. Patrzę na te zdjęcia i się napatrzeć nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :):) A teraz wyobraź sobie, że w rzeczywistości naszyjnik jest sto razu piękniejszy. Ładnie się mieni w słońcu. Jutro spróbuję jeszcze raz zrobić zdjęcia :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Ale cudo i te kolory, bardzo leśne, elfie i bajkowe! Piękne przejście koralikami do sznura!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bluefairy :) Fajnie, że zauważasz takie rzeczy jak to przejście, bo to było kluczowe w tym akurat naszyjniku. Długo myślałam nad tym jak zgrabnie połączyć te wszystkie rivoli. No i wyszło właśnie tak :)

   Usuń